+380730180606

IPTV Kampanya

12 Aylık Pakette İndirim

Binlerce Kanal ve VOD seçenekleri ile alabilirsiniz
VIP Paket

99 YERİNE
75 SATIN AL

IPTV Paket Detayları

Bütün bayilerimiz 24 saat olarak test açabilmektedir.

 • 1 AYLIK 10
 • 6 AYLIK 15
 • 12 AYLIK 35
 • 1 AYLIK 20
 • 6 AYLIK 25
 • 12 AYLIK 45

Ek Kazanç Sağlamak İster misiniz?

Berlin IPTV Bayilik sistemimiz ile sorunsuz satış yapabilirsiniz
ve ek gelir sahibi olabilirsiniz.

Abonelik fiyatları kredi olarak hesabınızdan düşecektir.
1 Kredi 6 Aylık Aboneliktir - 2 Kredi 12 Aylık Aboneliktir
350€ ilk ödeme alınır! Panelinize kredi olarak eklenir!

Satın Al

Güçlü Panel

Güçlü alt yapımız ve premium server ile işinizi kolayca yönetin!

Kolay Erişim

Tüm cihazlardan yönetilebilir arayüz!

Yüksek Kazanç

Oranları ile kendi işinizi kurun!

Güvenilir Alt Yapı

Tüm sorunlarınızda WhatsApp, mail veya canlık destek kısmından yardım alabilirsiniz.

Berlin IPTV PREMİUM IPTV Hizmetine hazırmısınız ?

IPTV Bayilik

 • Iptv bayilik sistemi size özel açılan yönetim paneli üzerinden müşterilerinizi anlık olarak yönetebilme şansı tanımaktadır.
 • Test açarak potansiyel müşterilerinize deneme yayınları açarak kalitemizi gösterebilir ve yayınlarımızı daha rahat insanlara ulaştırabilirsiniz.
 • İş ortaklığımıza dahil olmak için extra ücret ödemek zorunda değilsiniz kredili sistemimiz olduğu için kaldığınız kredi kadar yayın açabilirsiniz! Bu sayede çok fazla sermaye ayırmadan ek bir kazanç kapısını aralamış olursunuz.
 • %100 - %200 arasında kar marjı ile kendi işinizin patronu olun!
 • Teknolojiye olan ilginiz karşılıksız kalmasın...

İş Ortaklığı Şartları

Bayi Panelimiz

Kolay erişim paneliyle tüm yetkiler parmaklarınızın ucunda!
Kolay yönetim odaklı Bayi panellerimizi inceleyip panel hakkında fikir edinebilirsiniz.

MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR

Sık Sorulan Sorular

Kanal listemiz sitemizde herkesin görmesi için düzenli bir şekilde sunulmuştur ana menüden ulaşabilirsiniz. Premium ve tüm liste için lütfen canlı destek hattımıza başvurunuz.
Kanal listemiz sitemizde herkesin görmesi için düzenli bir şekilde sunulmuştur ana menüden ulaşabilirsiniz. Premium ve tüm liste için lütfen canlı destek hattımıza başvurunuz.
AYRICALIKLARIMIZ İLE SEKTÖRÜN EN İYİSİYİZ!

IPTV Bayilik Sistemleri Nasıl Çalışır?

IPTV Bayilik

İptv, bayilik veren ve binlerce kişiye bayilikleri aracılığıyla ulaşmış bir sistemdir. Bayilik başvurusu yapan kişilerle, belirli süreli aylık kullanım girişiminde bulunacak olan müşterilere farklı paketler sunulmaktadır. Satış fiyatlarınızın yanı sıra, paketleri elde etmek için almanız gereken kredi de sistemin genel şartlarına uygun şekilde belirlenmektedir.

İptv Bayilik Al

Örnek olarak 50 krediye bir paket aldığınızda, ne kadara satacağınız tamamen size bağlı bir durumdur. 75 € sattığınız taktirde, 40 € kar etmiş olacaksınız. İlk yüklemedeki kredinizi 45 gün içerisinde sıfırlamalı ve müşterilerinize satışlarınızı gerçekleştirmelisiniz. Yüzde kaç oranında kazanç elde edeceğinizin tamamen size ve çevrenize bağlı olduğu bir sistem olmasından ötürü son derece avantajlıdır. İptv bayiliği olarak istediğiniz kadar kişiye bu sistemde üyelik satışı gerçekleştirebilir, yeni krediler alarak sistemdeki yerinizi sürdürebilir ve kazancınızı katlayabilirsiniz.

IPTV Bayilik Al
İptv Bayilik Şartları

Yapılacak olan bayilik başvurusunun İptv bünyesinde değerlendirilmesinin ardından bir karar verilecektir. Eğer ki başvurunuz onaylanırsa, bu durumda ilk işlem için kaç kredi almak istediğiniz belirtiliyorsa, bu sürece uygun şekilde kredi yüklemeniz gerekmektedir. Örnek olarak 20 kredi yükleme şartı bulunduğu taktirde, tutarı 350 € olan ilk kredi yükleme işlemini gerçekleştirdiğinizde, 45 gün içerisinde bu krediyi kullanabiliyorsunuz. 6 aylık, 12 aylık paketler satın alabilir ve almış olduğunuz bu paketleri müşterilerinize satabilirsiniz.
× Hemen İletişime Geçin!