+380730180606

IPTV’DE BİR İLK

Ömürlük Pakette Büyük İndirim!

Sen de Ömürlük Pakedini Al Yenileme Derdin Kalmasın!
VIP Paket 2 Hafta İçerisinde İade Garantisi!

799 YERİNE
499 SATIN AL

Spor, Dizi, Sinema, Çocuk, Belgesel

Onlarca türde, yüzlerce kanal içerisinden seçim yaparak istediğiniz kanalı, 
yüksek hızda ve donma sorunu yaşamadan izleyebilirsiniz.

MERAK ETTİĞİNİZ SORULAR

Sık Sorulan Sorular

Kanal listemiz sitemizde herkesin görmesi için düzenli bir şekilde sunulmuştur ana menüden ulaşabilirsiniz. Premium ve tüm liste için lütfen canlı destek hattımıza başvurunuz.
Kanal listemiz sitemizde herkesin görmesi için düzenli bir şekilde sunulmuştur ana menüden ulaşabilirsiniz. Premium ve tüm liste için lütfen canlı destek hattımıza başvurunuz.
Berlin IPTV PREMİUM HİZMET

IPTV Nedir ?

IPTV Üst Düzey Görüntü Kalitesi ve Tercih Edilebilir Çözünürlük

IP TV sistemleri kapsamındaki bir diğer kullanım avantajı da gelişmiş görüntü kalitesine olanak veren görüntü aktarımı altyapısıdır. Dijital tabanlı televizyon altyapıları, genel olarak internet protokollerini kullandıklarından görüntü aktarımı da yüksek çözünürlükler dahilinde gerçekleşir. Kullanıcıya üst düzey görüntü deneyimi yaşatan IP TV sistemleri, kullanıcıları geleneksel televizyonlardaki tekdüze görüntü formatından kurtarmış olur. Bu sayede farklı kullanıcının IPTV server ya da bağlantı kalitesine göre görüntü çözünürlükleri söz konusu olabilmektedir.

IPTV Daha Hızlı Yayın Akışı
IPTV sistemleri kapsamındaki bir diğer önemli kullanım avantajı da kullanıcılara sağlanan hızlı yayın akışı olanaklarıdır. Geleneksel TV sistemleri görüntü ve ses verilerini radyo dalgası gibi aracılar vasıtasıyla iletirken IPTV tamamen dijital tabanlı çalışır. Adından da anlaşılacağı üzere Internet Protocol Televisionaltyapıları, dijital sistemlerin ve internet teknolojilerinin tüm olanaklarını kullanarak verileri en hızlı bant genişliğinde aktarırlar. Böylelikle de yayın akışı IPTV server üzerinden IPTV kullanıcıları gelişmiş internet protokolü üzerinden hızlı şekilde sağlanır.
× Hemen İletişime Geçin!